fbpx

Zamówienia, rezerwacje: Tel. 511 215 715

ul. Hanki Ordonówny 1 A lok. 4

Głównym menu lokalu jest szeroki wybór oryginalnej włoskiej pizzy.

Nasza pizza swój wyśmienity smak i niepowtarzalny aromat zawdzięcza najwyższej klasie naturalnym składnikom. Zawsze świeże warzywa i wędliny oraz przepyszne ciasto (bez konserwantów i spulchniaczy) to codzienność w naszej kuchni. Ponad 24 godzinny proces dojrzewania świeżego ciasta przygotowywanego każdego dnia sprawia, że pizza jest lekkostrawna. Nie wałkujemy, nie mrozimy ciasta i nie pieczemy w foremkach – placki formowane są ręcznie i wypiekane bezpośrednio na kamieniu stąd mogą mieć nieregularny kształt. Gramatura ciasta jest jednak zawsze taka sama (w zależności od rozmiaru pizzy) czyli około 30 lub 40 cm. Sos do pizzy przygotowujemy na bazie włoskich pomidorów i ziół. Składniki używane do potraw, np. takie jak oliwa z oliwek extra virgin, sól morska, zioła czy ser mozzarella są zawsze starannie wybierane i najwyższej jakości.

PIZZA NEAPOLITAŃSKA jedyna taka pizza w mieście tylko u nas w poniedziałki. Specjalny rodzaj mąki i sposób dojrzewania powoduje, że ciasto ma wyjątkowo puszystą konsystencję. Ze względu na specjalne delikatne ciasto i proces przygotowania pizza neapolitańska serwowana jest tylko jeden dzień w tygodniu. Smakoszy pizzy zapraszamy na NEAPOLITAŃSKIE PONIEDZIAŁKI.

LUSTRO to idealne miejsce spotkań w gronie rodzinnym, przyjaciół i znajomych. Niezależnie od Waszego nastroju LUSTRO to właśnie to miejsce, w którym z pewnością poczujecie się świetnie. Do dyspozycji gości gry planszowe, kącik dla dzieci, Wi-Fi.

Możliwość rezerwacji stolika, tel. 511 215 715
Zamówienia z dostawą do domu lub firmy.

* Ostateczna cena może różnić się od podanej, zależnie od wybranej promocji
* Do każdej pizzy/dania na wynos/dowóz doliczamy cenę opakowania 2 PLN
* Ostatnie zamówienie przyjmujemy 30 minut przed zamknięciem.

Serdecznie zapraszamy.